December 2, 2020
Portali Shprehja

E BUJSHME: Uzuni me COVID-19, humbet ndeshjen ndaj Barcelonës

Lajm shumë i keq nga Hungaria! Myrto Uuzuni është prekur nga COVID-19 dhe nuk po stërvitet me Ferencvarosin. Ai ka humbur ndeshjen kundër Barcelonës që do të luhet në Camp Nou për grupet e Champions League.

Sulmuesi i Ferencvarosit ishte një nga futbollistët më në formë. Ai e mori virusin në Shqipëri, pasi është testuar pozitiv me kombëtaren.

Uzuni nuk është stërvitur asnjë ditë me skuadrën e tij që prej rikthimit nga Shqipëria. Ai nuk ka udhëtuar me skuadrën në Barcelonë dhe pret rikthimin në stërvitje me skuadrën e tij.

.

Të Ngjajshme

Ferdinand: Ja si Klopp po kopjon Ferguson-in jashtë fushës

admin

Capello zbulon prapaskenën: Ishte një lojtar që nuk e doja, por më pas…

admin

Celtic në kaos para Milan-it: Do ta kuptoja klubin, po të më kishte shkarkuar

admin

Leave a Comment