April 16, 2021
Portali Shprehja

E çfarë të bëjë halla me ty – u përgjigjet Albërija djemve të rinj

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor “Leje leje”.

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat, teksa vetëm pak ditë më parë, Hadërgjonaj ishte e ftuar edhe në emisioni ne famshëm “Xing” me Ermalin.

Përballë humoristit Ermal Mamaqi, këngëtarja ka rrëfyer shumë ngjarje interesante nga jeta e saj, duke i trajtuar shumicën prej tyre me satirë.

E pyetur nëse e shohin me lezet edhe djemtë e ri, Hadërgjonaj tha se ka pasur raste të tilla, teksa në momentin kur ka ndodhur kjo, ajo i është përgjigjur thjeshtë: “Çfarë të bëjë halla me ty”.

Në këto momente publiku ka filluar të qeshë me të madhe, teksa nuk është përmbajtur as vet moderatori Mamaqi.

Tutje, Hadërgjonaj tregoi se nuk e ka fare kompleks që njerëzit e kritikojnë për faktin se vazhdon të shfaqet atraktive edhe në këtë moshë.

Përkundrazi, ajo tha se do vazhdojë të sfidojë vitet duke jetuar jetën e saj ashtu siç ajo do.

Edhe unë po ju them dy llafe të gjitha moshave!Unë jam femër, ama Arbëria është me do kushte ekstra kushte që

po i dojnë shipehonja; shipet tona po dojnë me pas femra shofershajbnen e mirë, të stilit më të moderuar, paksa

të nxjer jashta masave të parapara; në pjesën e përparme po e dojnë me konë trapez, do thotë sungjer nga i forti

ose me disponu dardha verore nga më të pjekurat dhe të forta!Kështu, në dukje, në fotografi, në ekrane televizive po duket

se Arbëria po i disponon!Tani në jetën e përditshme spo di, spo di se si mund me qenë live!Sepse, kemi raste kur femra në foto

po duket perfekt, ndonëse live po duket sikur gjyshja e Kësulkuqes”.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment