April 16, 2021
Portali Shprehja

E dërgojnë në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërron jetë një person në QKUK

Një person ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 01:00, në Prishtinë.

Sipas raportit, njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe janë duke hetuar rastin, ndërsa trupi i pajetë i viktimës, me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore, ishte dërguar nga familjarët e tij në QKUK, ka ndërruar jetë. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe janë duke hetuar rastin, ndërsa trupi i pajetë i viktimës, me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia arreston një person të dyshuar me rrezikshmëri të lartë

admin

Policia në kërkim të Valton Makollit, dyshohet se ka kryer disa raste të mashtrimeve

admin

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment