July 2, 2022
Portali Shprehja

E detyronte t’i jepte para për mosrespektim të marrëveshjes, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur për një rast të detyrimit në Gjakovë, ku i dyshuari kishte detyruar një person t’i jepte para për mosrespektim të marrëveshjes.

Rasti ka ndodhur të enjten në Gjakovë.

Tact Watches

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte kërkuar nga viktima mashkull kosovar t’i jap para në baza ditore për mosrespektim të një marrëveshjeje. Lidhur me rastin është  konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment