May 16, 2021
Portali Shprehja

E famshmja në Serbi: Jam shqiptare, nuk e mohoj

Edita Aradinović është një këngëtare e famshme në Serbi, e cila ka origjinë shqiptare. Në një lidhje në Abc e Pasdites, ajo tha se është shumë e gëzuar dhe se është nder për të, që për herë të parë, po jep një intervistë për Shqipërinë. Ajo shtoi se nuk ka qenë asnjëherë në Shqipëri, por […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment