January 21, 2021
Portali Shprehja

E FUNDIT: Bergamo mirëpret kampionin “e humbur” nga depresioni!

Josip Ilicic më në fund është gati të bëjë kthimin e tij në Zingonia. Kampioni i Atalantas, i cili është kthyer në Slloveni për shkak të një depresioni që nuk e lejoi atë të përfundojë sezonin e shkuar, duhet të kthehet sot në qendrën stërvitore të Bergamos.

Siç raportohet nga “Tuttomercatoweb.com”, tifozët, të cilët gjithnjë kanë treguar solidaritet ndaj tij, dëshironin të tregonin më tej afërsinë e tyre me sulmuesin slloven me një banderolë të bukur të vendosur në portat e qendrës sportive. Sot për sllovenin vetëm “përqafimi” me grupin, kurse nga nesër testet mjekësore dhe më pas stërvitja.

.

Të Ngjajshme

RONALDO SHKRUAN HISTORINË! Juventusi fiton Superkupën e Italisë, Pirlo i merr trofeun mikut Gattuso (VIDEO)

admin

United përmbys Fulham, Pogba e kthen në krye me një gol të çmendur!

admin

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Leave a Comment