September 27, 2020
Portali Shprehja

E FUNDIT: Lojtari i Interit dëmtohet në kombëtare! Conte me dhimbje koke

Alessandro Bastoni nuk do të jetë në dispozicion të Roberto Mancini për ndeshjen e dyfishtë të Ligës së Kombeve kundër Bosnjës dhe Hollandës në 4 dhe 7 Shtator.

Bastoni Inter IMAGE.jpg

Mbrojtësi i Interit u desh të humbasë dhe të braktisë grumbullimin në Coverciano për shkak të një problemi të mëparshëm të muskujve.

Futbollisti, siç komunikohet nga vetë FIGC, tashmë po kthehet në Milano, ku do të vizitohet nga mjekët e Interit dhe do t’i nënshtrohet të gjitha trajtimeve të nevojshme.

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME: Klubi rus i ofron rrogë të frikshme Hysajt, tundohet shkodrani

admin

Dorëzohet rivali i Messit: Le ta shijojmë, me fat që e kemi dhe këtë sezon!

admin

Afrimi i Thiago Alcantaras, portieri Alisson tregon si ka ndikuar në ekip

admin

Leave a Comment