January 18, 2021
Portali Shprehja

E FUNDIT: Messi rikthehet në Barcelonë, dalin fotot e tij në stërvitje!

Një lajm i madh për tifozët e Barcelonës dhe të futbollit. Lionel Messi është rikthyer në stërvitje me klubin e tij të zemrës. Kapiteni pas një “lufte” të gjatë me drejtuesit e klubit për t’u larguar ka qëndruar me skuadrën e tij të zemrës.

Argjentinasi beson se klubi i Barcelonës nuk ka asnjë plan. Ai ka dalë hapur kundër presidenti Bartomeut dhe drejtuesve të klubit në një intervistë të tij për Goal.com. Kapiteni ndihet i prerë në besë nga numri një i klubit, por nuk ka preferuar ta çojë në gjyqe çështjen.

Ai u vu në urdhrat e trajnerit Ronald Koeman dhe tashmë do të mundohet të mbajë Barcen në rrugën e duhur. Tekniku holandez e stërviti për herë të parë argjentinasin.

.

Të Ngjajshme

Griezmann nuk përmbahet: Luajtëm skandal në mbrojtje!

admin

Mandzukic kryen vizitat, ja kur vjen firma te Milani! Kroati refuzoi ofertat e tjera, Pioli dhe Ibra “e mirëpresin” (VIDEO)

admin

Legjenda e Liverpool: Salah mund t’i dëshirojë, por Reali dhe Barça s’e kanë atë në llogari…”

admin

Leave a Comment