January 27, 2021
Portali Shprehja

E FUNDIT: Tronditet Bayerni, lojtari i ekipit të parë testohet pozitiv

Një lajm i keq ka ardhur nga Bayern Munchen. Klubi gjerman ka bërë të ditur se Joshua Zirkzee është testuar pozitiv nga COVID-19 dhe është izoluar menjëherë.

“Joshua Zirkzee, 19 vjeç, është testuar pozitiv nga coronavirusi. Sulmuesi i Bayernit po bën mjaft mirë. Ai ka nisur karantinën në shtëpinë e tij.

“Testi i dytë për Niklas Sule, 25 vjeç, që u testua pozitiv, doli negativ. Mbrojtësi Sule është ende në karantinë. Ai është shumë mirë”, – shkruan klubi gjerman.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment