November 28, 2020
Portali Shprehja

E godet me kondakë të pistoletës, i dyshuari në arrati

Policia ka njoftuar se një person në Vitomericë të Pejës është goditur me kondakë të pistoletës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në një pompë të derivateve, është sulmuar dhe goditur me kondakët të pistoletës nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për të pandehurit S.V, akuzohet për dhunim

admin

Policia jep detaje për sulmin me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

admin

Digjen disa Baraka në Prishtinë

admin

Leave a Comment