September 27, 2020
Portali Shprehja

E goditi me dru në kokë, arrestohet i dyshuari nga Gjilani

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar në Gjilan, pasi që i njëjti ka goditur në kokë me mjet të fortë (dru), viktimën mashkull kosovar duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

admin

Arrestohet një person i dyshuar për dhunë familjare dhe mbajtje të pa autorizuar të armëve në Pejë

admin

​Konfiskohet malli që hyri ilegalisht nga Serbia

admin

Leave a Comment