January 21, 2021
Portali Shprehja

E infektuar me COVID-19, Rudina Hajdari flet për gjendjen shëndetësore

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari prej disa ditësh është izoluar në shtëpi pasi është infektuar nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri.

Por gjithsesi ajo është lidhur live me emisionin “Open”, ku edhe po diskutohet lidhur me zgjedhjet presidenciale në Amerikë.

Teksa e prezantonte si një person që ka jetuar dhe e njeh mirë sistemin amerikan, moderatorja Eni Vasili komentoi dhe gjendjen e saj shëndetësore.

PJESË NGA BISEDA:

Eni Vasili: Të shoh mirë, duket se COVID nuk të ka mundur?

Rudina Hajdari: Po qëndroj në këmbë.

Të Ngjajshme

Valdete Daka ndjehet e kërcënuar pas deklaratave të Glauk Konjufcës

admin

Biden: Demokracia ka mbizotëruar | Iliria News Agency

admin

Greqia u zgjerua me 12 milje në Jon, Turqia lëshon një paralajmërim të fortë: Mos guxoni

admin

Leave a Comment