January 23, 2022
Portali Shprehja

E jashtëzakonshme: Taksisti ia shpëton jetën majmunit duke i dhënë frymë gojë-më-gojë

Ai vuri re një grup qenësh endacakë duke sulmuar majmunin dhe e gjeti të shtrirë pa jetë në tokë, shkruan lajmi.net.

Kësisoj, ai i doli në ndihmë duke i bërë ringjallje kardiopulmonare.

Tact Watches

Ndiqni videon më poshtë:

/Lajmi.net/

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment