April 16, 2021
Portali Shprehja

E kam lënë familjen dhe punën për me i shërby vendit – Iliria News Agency

Ministri i ri i mbrojtjes: E kam lënë familjen dhe punën për me i shërby vendit – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Ndryshim i kufijve të Ballkanit do ta destabilizojë rajonin – Iliria News Agency

admin

Ndërroi jetë valltari i njohur i Anamoravës, Zija Memeti (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Lauka:Shqiptarët janë aktualisht të pafuqishëm për ta bërë bashkimin kombëtar – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment