January 18, 2021
Portali Shprehja

E kryer: Conte vendos për Nainggolan, ka surpirza në San Siro!

Interi ka vendosur për të ardhmen e mesfushorit Radja Nainggolan. Lojtari belg duket se do të mbetet në “San Siro” dhe Antonio Conte do ta ketë pjesë të grupit për sezonin e ri, të paktën diçka të tillë e konfirmon presidenti i Cagliarit, Giulini.

Ai tha për Sky Sport se nuk do të rikthejnë mesfushorin, pasi zikaltrit duan ta mbajnë në skuadër. “Nainggolan? E pamundur për ne që ta rikthejmë mbrapsht.

“Kisha një takim me drejtuesit e Interit dhe ata duan të mbajnë Nainggolanin”, – tha ai. Gazetari Fabrizio Romano hedh poshtë dhe opsionin e huazimit të tij drejt një klubi tjetër.

.

Të Ngjajshme

Largimi i Ozilit, Mustafi “thumbon” keq Arsenalin

admin

Griezmann nuk përmbahet: Luajtëm skandal në mbrojtje!

admin

Mandzukic kryen vizitat, ja kur vjen firma te Milani! Kroati refuzoi ofertat e tjera, Pioli dhe Ibra “e mirëpresin” (VIDEO)

admin

Leave a Comment