September 27, 2021
Portali Shprehja

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

Pas një ndjekje gjashtë-mujore, më në fund është kryer për kthimin e Stephan El Shaarawy në Romë: përpjekja për ta sjellë Faraonin përsëri verdhekuq kishte qenë tashmë një hap larg përfundimit verën e kaluar, përpara se të prishte gjithçka me kërkesat shumë të rënda Shanghai Shenhua.

Në këtë merkato të janarit është gjetur zgjidhja, me El Shaarawy që ka zgjidhur kontratën e tij me klubin kinez dhe për këtë arsye do të transferohet në Romë falas.

<> at Centro Tecnico Federale di Coverciano on November 13, 2020 in Florence, Italy.

Stephan El Shaarawy është tashmë në Romë dhe sot ai iu nënshtrua të gjitha testimeve të nevojshme për të shmangur përhapjen e Covid-19.

Nëse tamponët japin dritën jeshile, sulmuesi i ekipit kombëtar do t’i nënshtrohet ekzaminimeve të zakonshme mjekësore të shtunën dhe do të nënshkruajë një kontratë dy e gjysmë me klubin verdhekuq.

Goditja e dytë e drejtorit sportiv Tiago Pinto, pra, pas mbylljes deri tani për Bryan Reynolds nga Dallas.

.

Të Ngjajshme

Watzke pranon se Dortmundi nuk është i detyruar ta shesë Haaland, por e lë të ardhmen e tij pezull

admin

Mourinho kundër Ligës, fjalia që shkaktoi kaos: Është e gjitha një m*t…

admin

Iu tregoi organet gjenitale, denoncon Anna Falchi: Shikoni se çfarë bëri Zaniolo në fund të lojës (video)

admin

Leave a Comment