May 26, 2022
Portali Shprehja

E KRYER | Interi merr edhe një sulmues, paguan 800 mijë euro rrogën e tij!

Interi godet serish, pas Robin Gosens.

Në mbrëmje mbërriti hapi i fundit i negociatave që do të sjellë Felipe Caicedo te Inter: sulmuesi mund të largohet së shpejti nga Genoa dhe të kthehet në drejtimin e Inzaghit.

Tact Watches

Klubi zikalter do t’i paguajë lojtarit 800 mijë euro neto deri ne fund te sezonit, ku do te qendroje ne huazim.

Nesër janë planifikuar ekzaminimet mjekësore dhe më pas sulmuesi zyrtarisht do të jetë lojtar i Interit.

.

Të Ngjajshme

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Mourinho në lot pas medaljes, pastaj mesazhi misterioz drejtuar klubit!

admin

Leave a Comment