January 28, 2022
Portali Shprehja

E larguan nga puna, punëtori revoltohet dhe i vë flakën supermarketit

Ai i vuri zjarrin supermarketit ku punonte, pasi atë e larguan nga puna, transmeton lajmi.net.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Rusi, ku sipas raportimeve Alxeander Schnaider u largua nga puna pasi ngatërronte etiketat e çmimeve të artikujve në market.

Tact Watches

Si pasojë e këtyre gabimeve, shefi morri vendim të largonte nga puna por kjo gjë i kushtoi pasi ai i revoltuar i furi flakën dyqanit.

33-vjeçari thuhet se lagu me alkool një kuti me fishekzjarrë duke shkatërruar kështu objektin.

Nuk dihet nëse ai është arrestuar nga policia vendase për këtë veprim të bërë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment