June 6, 2023
Portali Shprehja

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Kanë kaluar 9 vite, por kënga “Do të vij të dielën” nga Ermal Mamaqi dhe Dr.Flori mbetet e paharrueshme. Por një detaj që ndoshta e kishit harruar është pjesëmarrja e Bora Zemanit në klip.

Bora asokohe shfaqej në klip e veshur me veshje popullore dhe sigurisht vitet kanë kaluar e ndryshimi është i madh.

Në një tjetër pjesë të klipit atë e shohim për herë të parë dhe nuse.

Ju rifreskojmë pak memorien me klipin e mëposhtëm:


Të Ngjajshme

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

A duhet burrat të përdorin larës intim?

Leave a Comment