May 26, 2022
Portali Shprehja

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

Nëse keni qenë fëmijë ose keni pasur një fëmijë të vogël në vitet 90 të shekullit të kaluar, nuk ka asnjë mënyrë që të mos mbani mend Tinky Vinky, Dipsy, Lala dhe Poe të parezistueshëm të cilët ishin “yje” të vërtetë tek fëmijët e vegjël, dhe të gjithë kishin teletabies’in e tyre të preferuar.

Këta katër ishin personazhet kryesore në serial, por ndoshta ju kujtohet edhe dielli, i cili ishte në të vërtetë një bebe e qeshur e lezetshme.

Tact Watches

Me sy të kaltër dhe flokë ari, kjo ishte një foshnjë perfekte për të kaluar ditën me shumë fëmijë. Disa menduan se ishte djalë, disa menduan se ishte vajzë, por a keni menduar ndonjëherë se kush është në të vërtetë  foshnja e lezetshme dhe si duket ai sot?

Sot foshnja është një vajzë e bukur që mbanë emrin Jess Smith, dhe është interesante që ata e zgjodhën atë për serialin krejt rastësisht. Kompania që bëri serinë udhëzoi një person të shkonte në një spital dhe të gjente foshnjat me buzëqeshjen më të gjerë. Në atë moment, nëna e Jess u paraqit në spital me të dhe buzëqeshja e saj e ëmbël menjëherë tërhoqi vëmendjen e saj.

Pas kësaj buzëqeshjeje të saj të parezistueshme, ju do ta njihni Jessin edhe sot, edhe pse ajo tashmë është e rritur dhe është nënë. Disa gjëra thjesht nuk ndryshojnë.

Të Ngjajshme

Futbollisti i Fiorentinës joshet nga prezantuesja në konferencë për shtyp, bëhet hit në internet

admin

Qeni me peshë gati 100 kilogramë, shpesh e ngatërrojnë me lopë

admin

Pamje të frikshme: Momenti kur leopardi tenton ta sulmojë foshnjën

admin

Leave a Comment