November 29, 2021
Portali Shprehja

E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari 

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Viti, pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një të mitur, e cila ishte raportuar e zhdukur.

Rasti ka ndodhur më 15 nëntor në Viti.

Tact Watches

“Person i zhdukur i gjetur – dhunim. Viti, 15.11.2021 – 08:00. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti ka pranuar se ka kryer veprën e lartcekur me të miturën femër kosovare”, thuhet në raport.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

Në dy aksidente të ndara në Prishtinë, këmbësorët goditen nga veturat

admin

FSK largon 70 copa të minave në një pyll në Gjakovë

admin

Të shtëna me armë në një aheng familjarë në Prishtinë

admin

Leave a Comment