May 16, 2021
Portali Shprehja

E mitura nga Velesi sulmohet nga bashkëmoshatarja e saj

Në rrjetet sociale është shfaqur një video shqetësuese në të cilën shihet se si një vajzë e mitur nga Velesi është viktimë e “bullingut”. Supozohet se vajza është e moshës 12-vjeçe. Derisa vajza përmes telefonit thërret për ndihmë nënën e saj, bashkëmoshatarja e saj e grushton derisa paraqiten kalimtarët e rritur për të ndërhyrë dhe arrijnë ta shpëtojnë. Bashkëmoshatarët tjerë që ndjekin ngjarjen nga afër, në vend që ta ndihmojnë, filmojë me telefon dhe qeshin. Nga Ministria e Punëve të Brendshme ende nuk ka njoftim zyrtar për rastin në fjalë.

https://twitter.com/VikoInspektor/status/1384606788612411392

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment