May 28, 2023
Portali Shprehja

E mitura rrahet nga babai, arsimtarja raporton rastin në Polici

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur të martën në Graçanicë.

Në raportin e policisë thuhet se të mërkurën një femër kosovare ka raportuar se nxënësen e saj, viktimën femër kosovare e kishte sulmuar fizikisht babai i saj i dyshuari mashkull kosovar.

“Më 24.05.2023 një femër kosovare ka raportuar se nxënësen  e saj, viktimën femër kosovare e kishte sulmuar fizikisht babai i saj i dyshuari mashkull kosovar i cili është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Rahovec, vajza raporton në Polici se babai i saj po ushtron dhunë fizike

admin

Humb jetën një punëtor në Prizren, ra nga një lartësi e objektit – arrestohet pronari i biznesit

admin

Zvicër, vritet nga bashkëshorti 37-vjeçarja nga Kosova

admin

Leave a Comment