October 28, 2020
Portali Shprehja

E PABESUESHME: Mourinho kapet me Lampard, ndërhyn gjyqtari (Video)

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka përballë Frank Lampard që drejton Chelsean. Portugezi ka drejtuar mesfushorin gjatë kohës që ishte trajner te Chelsea.

Londinezët po fitojnë me rezultatin 0-1 pas golit të Werner, por në minutën e 27′ Mourinho u kap me Lampard. Ai i kërkoi të mos fliste shumë dhe diçka të tillë po e shpjegonte dhe me duar. Lampard u kundërpërgjigj menjëherë.

.

Të Ngjajshme

Video: Joao Felix bën heroin, Atletico fiton me vuajtje

admin

Video: Szoboszlai barazon Atleticon, goli gatuhet nga këmbët e një shqiptari

admin

“Mbappe është i Realit”, – shoku i ekipit te Franca zbulon të ardhmen e lojtarit!

admin

Leave a Comment