7.3 C
Skopje
November 19, 2019
BLUE

E pabesueshme se si duket Emina Çunmulaj pa grim

Emina ka befasuar shumë ndjekës të saj në Instagram kur ka postuar sot një foto ku ajo shihet pa grim.

Supermodelja shqiptare, e cila më parë ka modeluar për shumë shtëpi të modës si; Dolce & Gabana, Versace, etj, ka postuar sot një foto ku tregon se si është ajo natyral, pa grim dhe pa bërë filtera me anë të fotoshopit.

Derisa në foto tregohen se modelja megjithatë ruan format e saj të mira të trupit, por në fytyrë ka një dallim të dukshëm nga forma e saj natyrale me atë jo natyrale.

Derisa në foto tregohen se modelja megjithatë ruan format e saj të mira të trupit, por në fytyrë ka një dallim të dukshëm nga forma e saj natyrale me atë jo natyrale.

Artikuj të ngajshëm

Jennifer seksi, e kap gjoksin gjatë fotosesionin

shprehja

Ky aktor i famshëm kishte tentuar të vetëvritej

shprehja

Pas ndarjes, Loredana filmon Mozzikun nga afër (FOTO)

shprehja