January 28, 2022
Portali Shprehja

E pabesueshme: Vajza që u përdhunua 43.200 herë

Bëhet fjalë për 30 burra në ditë, në 7 ditë të javës, për thuajse 4 vjet rresht. 43. 200 herë, transmeton lajmi.net.

Teksa qëndron e ulur në një kopsht të qetë, e sheh në sy gazetarin e CNN dhe me zërin e thyer, i tregon numrin që ai duhet ta ngulisë në kokë numrin 43,200.

Tact Watches

Sipas dëshmisë së saj, ky është numri që tregon se sa herë ajo është përdhunuar pasi ka rënë në duart e trafikantëve.

Ajo ka treguar se per here të parë është abuzuar në moshën 5-vjecare nga të afërmit dhe në moshën 12-vjecare eshte joshur nga një trafikant me makinë luksoze, që e ka larguar nga shtëpia.

Zyrtarët amerikanë dhe ata meksikanë tregojnë se qyteti i Meksikës qendrore, me emrin Tenancingo ka qenë burimi kryesor i trafikut njerëzor dhe protitucionit. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment