July 3, 2022
Portali Shprehja

E papritura live në një emision mëngjesi: “Serbia, shtet fashist!” (VIDEO)

Një gazetare serbe e përballoi me qetësi një të papritur në emisionin e mëngjesit.

Tact Watches

Ajo, reportere e RTS(Radio Televizioni Serb), po komunikonte me studion gjatë një stand up-i kur paprimtas iu shfaq para dhe pas një burrë, me gjeste e fjalë prej të marri.

Në fillim madje ai derdhi dhe një pije para saj, duke vijur më pas dhe të shajë para kameras shtetin e tij.

“Serbia është më i keqi shtet. Shteti serb është fashist…”, tha burri.

 

Të Ngjajshme

NATO e pranon: Sulm i mundshëm ndaj një vendi anëtar, Ballkani në fokus

admin

Serwer- senatorit amerikan: Vuçiq të tha ta telefonoje pas 60 ditësh, a është përgjigjur?

admin

Për vetëm 3 orë Tiranë – Sarandë, u hap aksi i rëndësishëm rrugor në jug të Shqipërisë (VIDEO)

admin

Leave a Comment