April 13, 2021
Portali Shprehja

E përplasi me makinë dhe më pas i nguli thikën në qafë, detaje nga plagosja e të riut në Tiranë – Iliria News Agency

E përplasi me makinë dhe më pas i nguli thikën në qafë, detaje nga plagosja e të riut në Tiranë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

​Sot mbahet seanca e KS të OKB-së për Kosovën – Iliria News Agency

admin

Serbia i kundërpërgjigjet paralajmërimit të Kosovës për kthimin e reciprocitetit – Iliria News Agency

admin

Muaji i Ramazanit, SHBA dhe BE urojnë besimtarët myslimanë në gjuhën shqipe – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment