November 27, 2020
Portali Shprehja

E qëron lëvoren, i qëllojnë dy banane në një

Tom Symes, 24-vjeçar, bleu disa kilogramë banane në një market lokal, por se nuk kishte arritur ta vërejë se njëra prej frutave ishte dukshmë më e madhe se të tjerat, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Studenti u çudit kur e qëroi bananen, për të cilën supozon se është fruti i tij i preferuar, u shokua kur gjeti dy copë brenda, të bashkëngjitura me njëra-tjetrën.

Ai përfundimisht e kapërceu befasinë dhe hëngri njërën nga to, para se t’i jepte të dytën nënës së tij.

Sipas ekspertëve, rreth pesë përqind e bananeve mund të rriten në këtë mënyrë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Shikoni sa zotëri qenka burri i Angela Merkel

admin

Shikoni çfarë ndodh nëse e largoni borën me zjarr

admin

Për sa kohë do të duhet të mbajmë maska? Ja çfarë parashikojnë ekspertët

admin

Leave a Comment