September 18, 2020
Portali Shprehja

E RËNDË/ 22 vjeçari i jep fund jetës, pret damarët

Një 22 vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm nga familjarët në zonën “Kodra e Priftit” në Tiranë.

Dyshohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.09.2020, rreth orës 08:18, tek “Kodra e Priftit” në katin e dytë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasi A.M., 22 vjeç, ku dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor).

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të Ngjajshme

Kina mban stërvitje ushtarake derisa i dërguari i SHBA-së viziton Tajvanin

admin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama për lobim në Gjermani

admin

Xhavit Haliti flet për vrasjen e Ahmet Krasniqit

admin

Leave a Comment