January 28, 2022
Portali Shprehja

E rrallë: Lind viçi me dy koka, ja si ushqehet ai

Një viç i lindur me dy koka ka habitur fshatarët më Gangaikondan në jug të Indisë, transmeton lajmi.net.

I porsalinduri, i cili përpiqet të ngrejë kokën, ka gjithashtu katër sy dhe dy gojë.

Tact Watches

Pamjet në video tregojnë kalimtarët e habitur që vizitojnë viçin teksa ushqehet nga një shishe.

Aty shihet një grua me shishe duke ushqyer viçin, ndërsa një tjetër mban kokën lart që të mund të pijë qumështin. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment