June 5, 2023
Portali Shprehja

E sulmon me mjet të mbrehtë për shkak të një mosmarrëveshjeje, i dyshuari në Prishtinë dërgohet në mbajtje

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Prishtinë pasi dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshjeje e ka sulmuar me një mjet të mprehtë viktimën.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 01:00 në rrugën “Marije Shllaku” në Prishtinë.

Si pasojë, lëndime kanë pësuar viktima dhe i dyshuari, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Në konsultim me prokurorin, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjendet pa shenja jete 50-vjeçari në Prizren, dyshimet e para flasin për vetëvrasje

admin

Keqpërdori paratë e firmës ku punonte, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

admin

Zhduket një 24 vjeçar nga Shtimja, policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e tij

admin

Leave a Comment