January 28, 2022
Portali Shprehja

E tmerrshme: Gruaja shtyn burrin e moshuar nga autobusi

Personi në moshë, i identifikuar si Serge Fournier, thuhet se i kërkoi gruas që të jetë më e sjellshme me pasagjerët e tjerë, pasi ajo u dëgjua duke i ofenduar ata, transmeton lajmi.net.

Videoja tregon se 74-vjeçari më pas shtyhet nga mjeti i transportit publike.

Tact Watches

Ndiqeni videon për ta parë momentin kritik. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment