E tmerrshme: Pasagjerit ia gjejnë çantën me zogj të ngordhur

Zogj të ngordhur në çantën e një pasagjeri.

Një agjent ka zbuluar se në çantën e një pasagjeri i cili po udhëtonte në Virginia kishte një paketë me zogj të vdekur, raporton “Daily Mail”.

Pasagjeri u tha agjentëve se paketa me zogj të vdekur ishte thjeshtë një ushqim për mace. Në paketën e plastikës ishin pikturat e një qeni dhe maceje.

Agjentet nuk cekën mundësinë e një rreziku në paketën që kishte pasagjeri, nuk ka ndonjë rrezik potencial për koronavirusin në paketën me zogj të vdekur, thanë ata.

Virusi thuhet se ka origjinën nga mishi i kafshëve të shitura në tregun e Kinës.

Shpërndaje në:

Të ngjajshme

Konjufca: Nuk është koha e dorëheqjeve, por e emërimeve

shprehja

BDI: Lustrimi bashkë me ish të burgosurit politik

shprehja

Antonio Milloshovski dorëzoi materialet e përgjuara në Prokurori

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë