January 22, 2021
Portali Shprehja

E tmerrshme: Studentes i futen persona me maska teksa vijon mësimin në ‘Zoom’

Pamje të tmerrshme tregojnë dy burra me maska që hyjnë në dhomën e Maria Jose ndërsa ajo është në një bisedë Zoom me 25 studentë tjerë, si dhe mësuesin e saj, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Për më shumë se 25 sekonda, veprimet e grabitësve regjistrohen duke u parë nga e gjithë klasa.

Shokët e saj të klasës lajmërojnë mësuesen, e cila flet dhe duket se nuk e ka vërejtur se çfarë po ndodh.

“A ka dikush adresën ose numrin e prindërve të saj?” pyet njëri.

Ndiqeni videon këtu për të parë se çfarë ndodh. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

A e keni ditur se sa herë merrni ushqim në ‘Drive Thru’ punëtorët jua bëjnë këtë?

admin

The Simpsons e bëjnë prapë! Parashikuan që Kamala Harris do të bëhet zv.presidente

admin

Zbulimi i NASA-s tregon çfarë ka pasur dikur në hënë

admin

Leave a Comment