December 4, 2021
Portali Shprehja

E “tradhëtoi” fytyra kur pa foton e tij, Marigona së shpejti martohet me Robin Krasniqin

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi.

Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak janë bërë disa postime në rrjetet sociale.

Tact Watches

Mirëpo e pyetur nga Bieta ajo refuzoi të përmendte emër, duke theksuar vetëm që është në një lidhje dhe shumë e dashuruar.

Pas gjithë bisedës dhe këmbënguljes për të mos e pranuar, fytyra e “tradhtoi” kur në ekran doli një foto e Robin.

Ajo tha se e mbështet si boksier për shkak të origjinës, por s’u desh shumë të konfirmohej se ai është mashkulli që i ka vjedhur zemrën.

Më tej modelja zbuloi se shumë shpejt mund ta shohim me fustan të bardhë.


Të Ngjajshme

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

Xhensila bëhet një kaçurrele tërheqëse

Bëhen ‘zyrtarisht’ tre çifte në shtëpinë e famshme BB VIP

Leave a Comment