January 16, 2022
Portali Shprehja

E turpshme/ Dëmtohen tribunat dhe digjen stolat në stadiumin e Çairit

Një akt i shëmtuar ka ndodhur në stadiumin e rikonstrukturuar të Shkupit, teksa disa persona kanë shkatërruar një pjesë të tribunave, ndërsa nuk kanë lënë pa dëmtuar edhe kabinën e dedikuar për gazetarët.

Tact Watches

Sakaq, keqbërësit nuk janë kursyer me stolat e impiantit të cilave iu është vendosur edhe flaka.

Një vepër e rëndë e cila duket më tepër si akt xhelozie ndaj skuadrës shqiptare në Maqedoninë e Veriut, teksa ata janë në vendin e parë të kampionatit dhe pretendentët kryesorë për të mbërritur te titulli kampion.

Të Ngjajshme

Kuvendi shkon në pauzë

admin

Zakharieva: Nuk pres ndryshime pas vizitës së Petkovit në Maqedoninë e Veriut, qëndrimi i Bullgarisë mbetet i njëjtë

admin

VMRO dhe LSDM përplasen në Kuvend për legjitimitetin e Qeverisë së re

admin

Leave a Comment