September 25, 2020
Portali Shprehja

E zhveshur në bikine Tayna thotë se është ëndrra e çdo vjehrre

Tayna menjëherë pas lansimit të këngës “Qe qe” ka udhëtuar për në Amerikë për të shijuar disa ditë pushime, por edhe ka realizuar një fotosesion.

Reperja e njohur e cila edhe këtë sezon pati dy projekte tejet të suksesshme po rimbush “bateritë” për tu rikthyer fuqishëm edhe në sezonin e dimrit.

Por, Tayna nuk harron të “nxit” imagjinatën e ndjekësve të saj me imazhe të ndryshme provokuese, ashtu siç veproj edhe në postimi e fundit.

Reperja nga Prizreni ka ripostuar një fotografi nga viti i kaluar ku shihet e veshur vetëm në bikini, ndërsa në shkruan “Ende jam ëndrra e çdo vjehrre”.


Të Ngjajshme

Emina shpjegon lidhjen midis nënës dhe punës bamirëse që bën prej vitesh

admin

Taynës gjoksi ia merr anën në veturë

admin

Kida veshjen e kombinon me nuancën e flokëve

admin

Leave a Comment