June 22, 2021
Portali Shprehja

‘e_nailzz’, perfeksion i estetikës dhe bukurisë femërore

Studio e_nailzz të cilën e gjeni në Tiranë është ndër më të perfeksionuarat dhe të parat në Shqipëri që kryen shërbime ndryshe nga të tjerët duke ofruar brendin e saj të qerpikëve e_lashezz dhe pikturat e veçanta në dekorin e thonjve. Një interier komplet rozë që transmeton energji relaksi dhe butësi femërore, e_nailzz është salloni […]

.

Të Ngjajshme

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Gruaja e Nexhatit bën veprim interesant kur pozon pranë tij

admin

Leave a Comment