June 20, 2021
Portali Shprehja

Edhe Alex është afruar me ish-gruan pas ndarjes nga J.Lo

Qëkur lidhja e tyre e dashurisë mori fund, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk kanë ndaluar së mbushuri kolonat mediatike me marrëdhënien e tyre intriguese. Mediat amerikane tani shkruajnë se ish-lojtari i bejsbollit nuk e ka harruar kurrë plotësisht ish-gruan e tij, Cynthia Scurtis, transmeton KP. Alex dhe Cynthia dolën përpara altarit në vitin 2002 […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment