18.8 C
Skopje
August 25, 2019
Tech

Edhe makinat luksoze bëjnë kamionçina pune

Por duket se ka ndryshuar mendje, sepse në një eveniment të veçantë, të organizuar në Korrik të vitit 2019, BMW paraqiti një makinë me karroceri që mund të mbante një motoçikletë F 859 GS.

Pjesa e kabinës është bazuar fort në stilin klasik të BMW-së, por në pjesën e pasme vjen një kuti që, çuditërisht, funksionon më së miri. Veç kësaj, karroceria është e punuar me luks. Ka doreza të kromuara për t’u mbajtur si dhe është e shtruar me material të shtrenjtë druri.


Top Channel

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Studimi që parashikon vdekjen me saktësi të frikshme

shprehja

“Bisha” e re e marinës amerikane, gjysmë tank, gjysmë “Jeep”

shprehja

Analiza e ADN-së shton misterin e liqenit plot me skelete

shprehja