November 28, 2020
Portali Shprehja

Edhe një ministër tjetër i Kosovës infektohet me Kovid-19

Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka njoftuar se ka dalë pozitiv me koronavirus.

“Pas shfaqjes së disa simptomave, jam testuar për COVID 19 dhe kam rezultuar pozitiv. Me shëndet jam mirë dhe nuk kam ndonjë komplikim”, ka thënë Abrashi, transmeton Klan Kosova.

“Ju lutem keni kujdes dhe përmbahuni masave kundër COVID 19. Të bashkuar do t’ia dalim”.

Të Ngjajshme

Kurti për 28 nëntorin: Sot është kryedita e shqiptarëve, por nuk do të festohet siç kemi bërë çdo vit

admin

NATO uron Shqipërinë për 28 nëntorin

admin

Hoti homazhe të monumenti i Skënderbeut dhe shtatorja e Rugovës: Sot ditë feste për gjithë shqiptarët

admin

Leave a Comment