-1 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Edhe një ndarje tjetër! Çifti kosovar i japin fund lidhjes 3 vjeçare!

Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

“Prive.al” ka vënë re se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram e Robini dhe Heidi nuk publikojnë më foto së bashku.

Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt idesë se pas 3 vitesh lidhje, Robin Krasniqi dhe Heidi s’janë më bashkë.

Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt idesë se pas 3 vitesh lidhje, Robin Krasniqi dhe Heidi s’janë më bashkë.

Artikuj të ngajshëm

Arta Nitaj parkon keq, e gjen këtë mesazh në veturë

shprehja

A po paralajmëron Afrona shtatzëninë e saj

shprehja

Kur Shkenda tregon pak nga gjoksi i saj

shprehja