July 27, 2021
Portali Shprehja

Edhe për bajram Arta Elezaj e zbulon trupin

Arta Elezaj është njëra nga modelet më të komentuara shqiptare dhe më të ndjekurat e showbizit. Bukuroshja merë gjithmonë vëmendjen me imzhet që poston në rrjetet sociale ku ekspozon linjat trupore, shkruan “Kosovarja”. Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram veshur në fustan ngjyrë hiri që i zbulonte këmbët dhe dukej mjaft bukurë, […]

.

Të Ngjajshme

Këta janë emrat e estradës që nuk i anuluan koncertet në Ditën e Zisë për viktimat e tragjedisë në Kroaci

admin

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Leave a Comment