June 22, 2021
Portali Shprehja

Edi Rama injoron vizitën e Glauk Konjufcës në Shqipëri, niset për vizitë dy ditore në Budapest – Iliria News Agency

Edi Rama injoron vizitën e Glauk Konjufcës në Shqipëri, niset për vizitë dy ditore në Budapest – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Bashkëpunimi i BE-së dhe SHBA-së do ta ndihmojë dialogun – Iliria News Agency

admin

Kosova dhe Bosnja, në mesin e vendeve që do të përfitojnë vaksina nga SHBA-ja – Iliria News Agency

admin

Mbërrijnë edhe 11 700 vaksina Pfizer, s’do dalemi derisa qytetari i fundit të jetë vaksinuar! – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment