July 3, 2022
Portali Shprehja

Edi Rama takohet me Klitschkon në Kiev

Gjatë vizitës që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po e bën në Ukrainë, ai është takuar edhe me kryetarin e Kievit dhe ish-kampionin e botës në boks, Vitaliy Klitschkon.

Tact Watches

Kjo është bërë e ditur nga kryetari i Tiranës, Erion Veliaj.

“Më pëlqen të shoh dy peshat e preferuaratë rënda së bashku në Ukrainë – miq, sportistë dhe liderë të botës së lirë të shekullit të 21-të: boksieri Kryebashkiaku i Kievit Vitaliy Klychko dhe Kryeministri i Shqipërisë së basketbollit, Edi Rama”, ka shkruar Veliaj në Twitter.

.

Të Ngjajshme

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Anija ndahet në dysh për shkak të stuhisë në brigjet e Hong Kongut – disa të zhdukur

Leave a Comment