January 17, 2021
Portali Shprehja

Edona e Gili me modele më të mira të fustanave

Edona dhe Gili janë ndër këngëtaret më të mira në skenën muzikore.

Përveç që dallohen për zërin që kanë, ato janë ndër femrat më tërheqëse për stilin që kanë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Në disa momente që po publikojnë, këngëtaret shihet që kanë filluar me përgtatitjen e xhirimeve të vitit 2021.

Me një rregullim perfekt dhe fustana të veçantë, Gili dhe Edona shkëlqejnë.


Të Ngjajshme

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Leave a Comment