January 19, 2021
Portali Shprehja

Edona iu vendosë maskë edhe fëmijëve të saj

Edona Llalloshi është tejet e përkushtuar rreth jetës familjare.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë qëndron afër ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Duke qenë e përkujdesur rreth situatës që ndodhemi, ajo vëmendje të madhe ka edhe për fëmijët duke iu vendosur maske edhe pse nuk janë të obliguar.

Theksojmë, Edona mbetet një këngëtare e dalluar dhe tejet aktive në skenën muzikore.


Të Ngjajshme

Sa bukur kombinohen në veshje Shpati me gruan e tij

admin

Ilir Shaqiri: Sot është Ditëlindja e Heroit tim

admin

Adriana Matoshi nuk beson ende që është kyqur në politik

admin

Leave a Comment