June 18, 2021
Portali Shprehja

Edona Llalloshi plot elegancë fillon sezonën e dasmave

Tashmë masat anti-Covid po shkojnë duke u liruar dhe lajmi i shumëpritur për lejimin e organizimit të dasmave është bërë publik, shkruan “Kosovarja”. Këtij lajmi iu kanë gëzuar jo vetëm qytetarët, të cilët kanë plane të organizojnë dasma e ahengje të ndryshme familjare, por edhe këngëtarët, të cilët më shumë se një vit nuk kanë […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment