November 26, 2020
Portali Shprehja

Edona Llalloshi publikon imazhin më të bukur me vajzën e saj

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Edona Llalloshi për vite me radhë e ka pasuruar tregun muzikore me hite të mëdha.

Duke qenë fytyrë e dashur dhe mjaftë e kërkuar nga fansat e saj, ajo po arrin të qëndrojë aktive me postimet e shumta që i bën në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Duke treguar edhe stilin e saj të veçantë, ajo së fundmi solli një imazh të bukur me vajzën e saj në ashensor.

Të dyja bashkë nanë e bijë, po duken për mrekulli./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Rihana befason me pamjen pa grim

admin

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Leave a Comment